چرا بازاریابان هرگز نباید لیست ایمیل خریداری کنند

شاید تهیه یک لیست خالص برای تماس، سخت ترین بخش و وقت گیر برای بازاریابی ایمیل باشد بدون یک لیست ایمیل خوب، چشم انداز بازگشت برای همه کار سخت شما می تواند بسیار پایین باشد. این ممکن است دلیلی باشد که بسیاری از بازاریابان ایمیل در فکر کلید های میانبر مانند خرید یک لیست ایمیل باشند.

در نگاه اول، خرید یک لیست ایمیل های آماده ساخته شده ممکن است یک حرکت هوشمندانه به نظر آید اما این یک حرکت میانبر است که دارای عواقب جدی و طولانی مدت است. اگر شما تازه به ایمیل مارکتینگ وارد شده اید و به فکر خرید یک لیست ایمیل برای کسب و کار خود هستید ممکن است آن را بهترین راه در نظر بگیرند. هر گونه سود شما از چنین حرکتی موقتی خواهد بود اما آسیب به خوبی می تواند دائمی باشد. این سوال در ذهن هر بازاریاب ایمیل عبور می کند که در نهایت آیا باید لیست ایمیل را خریداری کنم؟ پاسخ این است، البته، نه، شما نباید بخرید.

1. شما اعتبار ایمیل خود را از بین می برید

لیست ایمیل خریداری اغلب خارج از تاریخ هستند علاوه بر این آدرس قدیمی هستند لیست ایمیل ممکن است حاوی تعداد زیادی از آدرس های جعلی و نرخ گزاف گویی بسیار بد باشد. نرخ گزاف گویی بالا می تواند یک علامت قرمز برای شما ارائه کند شما ممکن است یک برند تجاری دارای مشکل شناخته شوید. این لیست ایمیل نیز تمایل به تولید مقدار زیادی از اسپم است. که حجم اسپم می تواند به نوبه خود می تواند سبب تولید یک تعداد زیادی از شکایات نماید و همچنین تعداد زیادی ار ایمیل های بلوک شده و نامعتبر مسدود می فرستد. همه این عوامل به اعتبار IP ضربه می زند و ایمیل های شما به دست گیرندگان نمی رسد.

2. خطر قرار گرفتن از لیست سیاه وجود دارد

با استفاده از یک لیست ایمیل خریداری همچنین می توانید شرکت خود را در معرض خطر فهرست سیاه قرار دهید. اگر شما دریابید که آدرس IP شما در لیست سیاه قرار گرفته است شما می توانید که موضوع را با تهیه یک آدرس IP دیگر حل کنید و یا شما می تواند از یکی دیگر خدمات تحویل ایمیل استفاده کنید. در عوض، اگر نام دامنه شما در لیست سیاه قرار گیرد شما قطعاً مشکلات بیشتری پیدا خواهید کرد همه شما می توانید انجام دهید برخی از مراحل خاص تا از لیست فهرست سیاه خارج شوید. همچنین توجه داشته باشید که فرایند حذف لیست سیاه بسته به لیست سیاه متفاوت است.

3. برند تجاری شما اسپمر شناخته می شود

استفاده از یک لیست ایمیل خریداری می تواند برند شما را اسپمر معرفی کند چیزی که می تواند مرگ را برای کسب و کار آنلاین شما فراهم کند با توجه به قانون مرکز اسپم هیچ شرکتی حق قروش مشروع آدرس های ایمیل خود را ندارد. هر شخصی، آدرس ایمیل های خود را بفروشد خیلی ساده یک لباس اسپم را فروخته است. تهیه لیست ایمیل به روش طبیعی ارگانیک با کار سخت خود، بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل است.

4. وقت خود را هدر می دهید

زمان در دنیای کسب و کار هزینه است و خرید یک لیست ایمیل می تواند منجر تلف شدن پول و زمان زیادی از شما شود علاوه بر این، بسیاری از ایمیل های شما به احتمال زیاد توسط فیلترهای هرزنامه مسدود می شود.

5. عواقب قانونی

قوانین can spam به بازاریابان اجازه می دهد که ایمیل های انبوه را به افرادی که نمی داند ارسال کنید با این حال این ایمیل های انبوه هنوز می تواند محدودیت های قانونی داشته باشد به خصوص وقتی که از لیست های تجاری استفاده کنید. قوانین can spam به مخاطبین اجازه می دهد ایمیل های مشکوک را به عنوان اسپم گزارش دهند و در صورت بالا بودن این گزارش ها می تواند برای شما منجر مشکلات قانونی شود.
قبل از استفاده از لیست های ایمیل ناشناخته، این را بدانید که قوانین can spam جریمه 16000 دلاری را برای متخلفان در نظر گرفته است وعلاوه بر این، این نقض قوانین برای شرکت های بین الملی می تواند یک ریسک بزرگ باشد.

6. گزینه های بهتری وجود دارد

راه های بهتر و ارزان تری برای دستیابی به همان هدف وجود دارد. و لازم نیست که شما پول زیادی برای تهیه یک لیست ایمیل هزینه نمایید و نتایج خوبی دارد نگران نباشید درخواست ایمیل از بازدید کنندگان سایت شما بسیار بهتر و بسیار ساده تر است. بسیاری از راه های مشروع برای ایجاد و رشد یک لیست ایمیل برای شما وجود دارد. کسانیکه خودشان درخواست ایمیل از شما نمایند یک ارزش بلند مدت و بسیار بهتر برای عنوان کسب و کار شما و نام تجاری شما دارد.