گرایش به بازاریابی اینترنتی در سال ۲۰۱۷

۱۴ تکنیک مؤثر در بازاریابی اینترنتی در سال ۲۰۱۷مطابق با Smart Insights readers  

 در این مقاله سعی می‌کنیم نگاهی عمیق به مهم‌ترین گرایش‌های بازاریابی اینترنتی در سال جاری بیندازیم. در اینجا به اهمیت هر کدام از موارد، با توجه به محبوبیت آن می پردازیم.

صاحبان کسب و کار کوچک: استفاده از این نکات سبب افزایش ترافیک وب سایت از رسانه های اجتماعی می شود

در طول دهه گذشته، بسیاری از بازاریابان کسب و کار کوچک به فیس بوک " رویکرد داشته اند آنها برای رسیدن به اهداف خود تشویق به گفتگو، به اشتراک گذاشتن مطالب جذاب و بهینه سازی صفحه فیس بوک خود نموده اند متاسفانه، اغلب نتیجه ای که انتظار می رود کاملاً با واقعیت مطابقت ندارد.

الهام الگو برای قسمت موضوع ایمیل

چه چیزی تعهد خوانندگانتان را تضمین می کند؟ چه چیزی آنها را وادار به عمل به پیامتان می کند؟ هر کسی با کمی الهام می تواند این کار را انجام دهد. در این قسمت در مورد انواع مختلف الگو های جذاب برای قسمت موضوع ایمیل و کسانی که گرفتار آن می شوند صحبت می کنیم.  

نمایش ایمیل جیمیل به صورت [Message clipped] View entire message

ممکن است با ارسال ایمیل به مخاطبانی که از جیمیل استفاده می کنند با مشکل نمایش به صورت [Message clipped] View entire message مواجه شده باشید. اگرچه یک مشکل بزرگ نمی باشد با این حال ممکن است کیفیت ارسال شما را کاهش دهد. در ادامه به شرح علت نمایش ایمیل به صورت لینک خارج شدن و عدم نمایش صحیح در مخاطبان جیمیل می پردازیم.