الهام الگو برای قسمت موضوع ایمیل

چه چیزی تعهد خوانندگانتان را تضمین می کند؟ چه چیزی آنها را وادار به عمل به پیامتان می کند؟ هر کسی با کمی الهام می تواند این کار را انجام دهد. در این قسمت در مورد انواع مختلف الگو های جذاب برای قسمت موضوع ایمیل و کسانی که گرفتار آن می شوند صحبت می کنیم.  

نمایش ایمیل جیمیل به صورت [Message clipped] View entire message

ممکن است با ارسال ایمیل به مخاطبانی که از جیمیل استفاده می کنند با مشکل نمایش به صورت [Message clipped] View entire message مواجه شده باشید. اگرچه یک مشکل بزرگ نمی باشد با این حال ممکن است کیفیت ارسال شما را کاهش دهد. در ادامه به شرح علت نمایش ایمیل به صورت لینک خارج شدن و عدم نمایش صحیح در مخاطبان جیمیل می پردازیم.

9 راه قدرتمند برای استفاده از اصل پارتو در بازاریابی

به احتمال زیاد شما از اصل پارتو شنیده اید اما آیا شما آن را درک می کنید؟ قانون 80 - 20 یک قانون حیاتی و ایده ی آن ساده و در عین حال عمیق است و می گوید 80 درصد از عوارض از 20 درصد علل بدست آمده است.

چرا بازاریابان هرگز نباید لیست ایمیل خریداری کنند

شاید تهیه یک لیست خالص برای تماس، سخت ترین بخش و وقت گیر برای بازاریابی ایمیل باشد بدون یک لیست ایمیل خوب، چشم انداز بازگشت برای همه کار سخت شما می تواند بسیار پایین باشد. این ممکن است دلیلی باشد که بسیاری از بازاریابان ایمیل در فکر کلید های میانبر مانند خرید یک لیست ایمیل باشند.

2016 سال کسب و کارهای کوچک که باید با برنامه های موبایل توسعه یابد

صاحبان کسب و کار در حال تغییر عاقلانه قدرت بازاریابی به خوبی طراحی شده که برنامه های بصری را می تواند به ارمغان بیاورد. از خرید ساده آنلاین تا ارائه آسان برای دسترسی به اطلاعات، مزایای غیر قابل انکار است که به همین دلیل کسب و کارهای کوچک باید برنامه های تلفن همراه را برای رقابت توسعه دهند.