اهمیت ویدیو در آینده بازاریابی محتوا چیست؟

هنگامی که ویدیو یا ویدیوهای شما ایجاد می شوند ویدیوهای شما نام تجاری را بسیار آسان می کند و آنها را از طیف گسترده ای از سیستم عامل ها مانند یوتیوب توزیع می کنند.

3 راه استفاده اجتماعی برای موفقیت بازاریابی تجربی

مبارزات تجربی مؤثر، مشارکت مداوم بین مشتری و برند را ایجاد می کند و رسانه های اجتماعی عامل مهمی در تقویت وفاداری مصرف کننده در درازمدت هستند اگر یک چیز برای ما وجود داشته باشد ماجراهای Millennials است که مردم دیگر نمی خواهند محتوای را به صورت مخفی ببینند

محبوب ترین نرم افزار بازاریابی ایمیل چیست؟

هیچکس تا به حال نتوانسته است به عنوان یک بازاریاب ایمیل شناخته شود آنها دارای زمینه های مختلف یا مهارت های مختلف هستند. برای مثال، ابتدا یک توسعه دهنده بودند و پس از آن وضعیت تغییر کرده و در نهایت به بازاریابی ایمیل (ایمیل مارکتینگ) راه پیدا کردند.

پنج تا از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ رایگان

هرچند که به نظر می رسد، بازاریابان آنلاین این توصیه ها را ارائه می دهند: شما باید یک لیست ایجاد کنید"! چرا؟ زیرا شما به بازاریابی ایمیل، کنترل کامل دارید. شما نه تنها لیست خود را دارید بلکه مجبور نیستید به الگوریتم های موتور جستجوی گوگل برای ترافیک وب سایت یا مدل تبلیغاتی Pay-to-Play فیس بوک تکیه کنید. اگر می خواهید کسب و کار خود را رشد و پرورش دهید، بازاریابی ایمیل صحیح است.

ایمیل مارکتینگ میلرلایت

میلرلایت MailerLite یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل با تمرکز بر سادگی، پشتیبانی مشتری و طرح های ایمیل زیبا است. میلرلایت به شما این امکان را می دهد تا کمپین های ایمیل خود را ایجاد کنید نتایج آنها را دنبال کنید مشترکین و unsubscribers را مدیریت کنید