مارکتینگ رایگان

آیا بازاریابی ایمیل یک اولویت برای کسب و کار شما در سال 2017 است؟ آیا شما به دنبال نرم افزار بازاریابی ایمیل هستید؟ انتخاب بهترین سرویس بازاریابی ایمیل می تواند تاثیر قابل توجهی در موفقیت کمپین بازاریابی شما داشته باشد یک سرویس بازاریابی ایمیل خوب، شما را قادر به ایجاد ایمیل بسیار جذاب می کند.

همچنین به شما اجازه می دهد مخاطبین خود را مدیریت کنید کاربران را به گروه ها تقسیم کنید و عملکرد کمپین های ایمیل خود را پیگیری کنید. مهمتر از همه، سرویس بازاریابی ایمیل خوب تضمین می کند که ایمیل های شما در پوشه هرزنامه نباشد. پلتفرم های بازاریابی ایمیل یک راه حل همه جانبه است که به شما کمک می کند تا کمپین های بازاریابی ایمیل های خود را طراحی و لیست مخاطبین خود را مدیریت کنید ایمیل مارکتینگ بانواز پنل ارسال ایمیل را به رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا شما به راحتی بتوانید ایمیل های خود را در پنل وارد نموده و با استفاده از نرم افزار طراحی ایمیل آسان به راحتی بتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید هدف ایمیل مارکتینگ بانواز پشتیبانی از کاربران در سراسر ایران است و برای مشتریان دائم خود برای ارسال ایمیل تخفیف هایی تا 25٪ را در نظر می گیرد. هدف بانواز توسعه زیرساختهای ایمیل مارکتینگ است و بخشی از استراتژی ما افزایش حضور دامنه وسیعی از کسب و کارها به پلتفرم بانواز و کاهش تعرفه های ارسال ایمیل در حد رایگان است.

استفاده از ایمیل مارکتینگ بانواز چه مزایایی دارد؟

همه چیزهایی را که شما لازم دارید تا کسب و کارتان را به یک ماشین بازاریابی قدرتمند و موثر تبدیل کنید. با انتخاب پلت فرم ایمیل مارکتینگ بانواز اولین سرویس ارسال ایمیل کاملاً بومی شده تامین می شود ایمیل مارکتینگ بانواز دارای ویژگیهای ارزشمند و آسان برای استفاده است برخی از آنهاعبارتند از:
ایمیل مارکتینگ بانواز به شما این امکان را می دهد تا ایمیل های بسیار جذاب، رنگارنگ را به راحتی به لیست های پستی خود ارسال کنید
شما به راحتی می توانید لیست های ایمیل، مخاطبین، قالب های ایمیل و غیره را مدیریت کنید
تکنولوژی پیشرفته کاملاً بومی شده با امکان بازاریابی فوق العاده ای و با قیمت بسیار کم
ارسال 50 ایمیل رایگان برای اطمینان از نرخ اینباکس
امکان استفاده از قالب های آماده یا با طراحی ویژه
مدیریت لیست پاسخ گیرندگان و ردیابی ایمیل با درک دقیق
سیستم طراحی آسان ایمیل رایگان فوق العاده که با کشیدن و رها کردن سازنده، می توانید کمپین ها، مخاطبین دلخواه را ایجاد کنید و محتویات طراحی شده را برای گروه های خاص ارسال کنید.
نرخ اینباکس بسیار بالا
تماس با بازار یک روند دو طرفه است و نرم افزار قدرتمند بازاریابی ایمیل ما بخش مهمی از این روند است. پنل ارسال ایمیل ما دارای ویژگی هایی است که می تواند به شما در شناخت مشتریان کمک کند.
ایمیل ها و اطلاعات شخصی ایمیل های شما، در هر زمان به طور کامل تحت کنترل شما می باشد
دوره های بازاریابی ما به شما کمک می کند تا مهارت های بازاریابی سنتی و آخرین ابزار و تکنیک های دیجیتالی را یاد بگیرید.
پشتیبانی فنی و خدمات مشتری از طریق تلفن (در ساعات اداری)، چت و ایمیل در هر زمان که به آن نیاز دارید.