نمایش ایمیل جیمیل به صورت [Message clipped] View entire message

ممکن است با ارسال ایمیل به مخاطبانی که از جیمیل استفاده می کنند با مشکل نمایش به صورت [Message clipped] View entire message مواجه شده باشید. اگرچه یک مشکل بزرگ نمی باشد با این حال ممکن است کیفیت ارسال شما را کاهش دهد. در ادامه به شرح علت نمایش ایمیل به صورت لینک خارج شدن و عدم نمایش صحیح در مخاطبان جیمیل می پردازیم.

 

جیمیل gmail ایمیل هایی که سایز بیشتر از 102 کیلوبایت دارند  را به صورت کلیپ شده (خلاصه) نمایش می دهد و با اعلام پیغام View entire message نمایش ادامه ایمیل را با لینک کردن به صفحه ی دیگری میسر می سازد و محتوای کامل را در صفحه ی اصلی ایمیل نمایش نمی دهد.

و منجر به این می شود tracking code (کدی که باز شدن ایمیل و امارهای ایمیل) عمل نکرده و در ایمیل مارکتینگ امار صحیحی از باز شدن ایمیل و اطلاعات دیگر ایمیل به شما اعلام نشود. در ادامه دیگر دلایل message clip شدن ایمیل و روش های حل ان را مطرح می نماییم.

ارسال ایمیل تست با عنوان های مشابه

 وقتی در پنل ایمیل مارکتینگ یک ایمیل با عنوان مشابه را چندین بار جهت تست به یک ادرس ایمیل ارسال می کنید جیمیل ان را به صورت کلیپ در می آورد. پس این مشکل در ایمیل های واقعی که به مخاطبان مختلف شما ارسال می شود و در ایمیل خبرنامه شما مشکلی  وجود نخواهد داشت اگرچه با تغییر عنوان ایمیل نیز می توان مشکل را برای ایمیل تست نیز حل نمود.

محتوای کپی شده از وب سایت یا از نرم افزهایی مانند ورد word

وقتی از نرم افزارهایی مانند ورد یا از وبسایت یا وبلاگ مطلبی را کپی می کنید ممکن است این متن شامل استایل های اضافی زیاد و استایل های مخفی زیادی باشد جهت حذف این استایل ها نرم افزار notepad (نرم افزار پیش فرضی در ویندوز) را باز کنید، متن کپی شده را در انجا پیس pase کنید و سپس مجدد متن را انتخاب و کپی کنید. 

 متن های بسیار طولانی

در صورتی که ایمیل خود را تست کرده و با مشکل فوق مواجه شدید سعی کنید متن های اضافه را حذف کنید و متن های ایمیل را کوتاه تر کنید و یا در جایی که متن طولانی ضروری می باشد آن را به صفحه ی دیگری درون سایت خود لینک و با متنی مانند "مطالعه ادامه مطالب" کاربر را هدایت کنید.