2016 سال کسب و کارهای کوچک که باید با برنامه های موبایل توسعه یابد

صاحبان کسب و کار در حال تغییر عاقلانه قدرت بازاریابی به خوبی طراحی شده که برنامه های بصری را می تواند به ارمغان بیاورد. از خرید ساده آنلاین تا ارائه آسان برای دسترسی به اطلاعات، مزایای غیر قابل انکار است که به همین دلیل کسب و کارهای کوچک باید برنامه های تلفن همراه را برای رقابت توسعه دهند.

 

چرا کسب و کارهای کوچک باید برنامه های Apps موبایل را توسعه دهند

در سال های گذشته، نرم افزارهای ساخته شده سفارشی افزایش هزینه داشت و این نرم افزارها با هزینه بالا برای کسب و کارهای کوچک غیر ممکن است.
استفاده از رسانه های اجتماعی همچنان رو به افزایش است و مصرف کنندگان در حال درگیر شدن بیشتر با مارک های هستند که روز به روز ارائه می شود حتی اگر آنها به طور خاص وفادار یا خریداران کسب و کار خاص باشند صاحبان کسب و کار و مارکتینگ در حال سرمایه گذاری بر روی خواسته های مصرف کنندگان برای تعامل با تولید برنامه های تلفن همراه سرگرم کننده هستند در حالی که این برنامه برای استفاده سرگرم کننده ، اطلاعاتی و یا الهام بخش هستند یک ویژگی مشترک از این برنامه ها این است که از ویژگی های یک تماس، عمل قوی برای متقاعد کردن کاربران برای خرید محصول یا برخی از منافع دیگر برای شرکت در پاسخ سوال است.

چه نوع از کسب و کارهای کوچک در حال ساخت برنامه های  Apps موبایل هستند.

تجزیه و تحلیل2015  از 40402 برنامه های ایجاد شده با پلت فرم توسعه Apps پیدا کرده اند که توسعه برنامه ها در کسب و کار مانند رستوران ها و سالن های ورزشی بسیار رایج بوده و در برخی دیگر مانند زمین های گلف، هتل ها، سیاستمداران و لوله کش نیز رو به افزایش بود.
اما چرا این صنایع برنامه های بیشتری می سازند؟ سرمایه گذاری در یکی کردن سیستم های مانند پرداخت در برنامه و یا رزرو می توانید کسب و کار را در بلند مدت رونق دهد این برنامه ها مقدار صرف زمان کاربران برای انجام سفارشات، پرداخت و یا تکمیل رزرو را کاهش می دهد.
در مکان های مختلف، توانایی نشان دادن داده ها و یا قطعات نمونه کارها به صورت آنلاین با استفاده از یک برنامه می تواند به مشتریان نمایش داده شود.

چگونه کسب و کارهای کوچک از برنامه های موبایل بهره گیری کنند؟

بررسی های اخیر نشان داد که 62 درصد از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر دارای برنامه و یا در روند ساخت یک برنامه هستند از این تعداد، 20 درصد برنامه های صرفاً برای اهداف تجاری استفاده می شوند 30 درصد برنامه ها در تولید درآمد و 50 درصد از آنها برای حمایت و تعامل استفاده می شوند.
ما هر روز 174 دقیقه روی دستگاه های تلفن همراه وقت صرف می کنیم تخمین زده شده است که فروش تلفن همراه به 74 میلیارد $ در سال 2015 رسیده است 32 درصد افزایش نسبت به سال 2014 بوده است سی درصد از همه خرید آنلاین ها توسط دستگاه های تلفن همراه انجام می شود این جهش به 33 درصد برای مادران و 43 درصد برای اسپانیایی تبارها ایالات متحده بوده است.
با این حال، نرم افزارهای سیستم رزرو، ارسال فایل، کوپن، خبرنامه ها، مجلات دیجیتال، پشتیبانی، ارائه اطلاعات، ورود به سیستم، ورزش یا تغذیه، نشان دادن فیلم ها و غیره فقط برای تجارت کسب و کار هستند برای مثال، یک منبع مواد غذایی حیوان خانگی مستقل می تواند یک برنامه بسازد که کاربران را تشویق به آپلود عکس های خنده دار از حیوانات خانگی خود را برای یک شانس برای برنده شدن یک جایزه نماید یک برنامه مسکن می تواند قیمت محلی خانه را در حال حاضر با پنج سال پیش مقایسه کند امکانات واقعاً بی پایان هستند کمی تخیل و وقت صرف برای طراحی یک سیستم برای لذت ببردن مصرف کنندگان موثر است.
پیش بینی درآمد برنامه محور حیرت آور است تخمین زده می شود دانلود نرم افزار غیر بازی رشد 23 درصدی در پنج سال آینده و بیش و افزایش 182 میلیارد $ در سال 2020 دارد دانلود نرم افزار تلفن فروشگاهی بیش از دو برابر بین 2015 و 2020 است.
آمار فوق همچنین خبر خوبی برای آژانس های دیجیتال است که نرم افزار تلفن همراه را توسعه دهند تقاضا برای خدمات آنها رشد می کند.