3 ایده اثبات شده برای جذب بیشتر مشتریان از طریق وب سایت شما

آيا وب سايت شما يک ماشين خريد و فروش براي کسب و کار شما است؟ خب، بايد باشد و مي تواند باشد! در اينجا3  امکان براي تمرکز بر روي نتايج بهتر در سال 2016 مي باشد

 

1. آيا به وب سايت خود نگاه حرفه اي داريد؟


هنگامي که مردم در وب سايت شما وارد مي شوند آنچه آنها مي بينند سبب ايجاد اعتماد در کسب و کار شما و يا سبب فرسايش اعتماد به شما مي شود.
يک پيام بازاريابي قدرتمند که در يک وب سايت ضعيف طراحي شده باشد مانند يک صرف وعده غذايي زيبا بر روي يک بشقاب کثيف است.
وب سايت خود را قدرتمند ايجاد کنيد و تصور بالقوه فوري در ذهن مشتريان خود ايجاد کنيد محتواي ماهرانه نوشته شده سبب جلب مشتريان در آينده مي شود.

2. آيا شما محتواي بازاريابي را در وب سايت خود مي نويسيد؟


در درجه اول در مورد صفحات فروش صحبت کنيد که در آن صفحات شما مي خواهيد مردم اقدام به پرداخت، خريد از شما، تماس با شما، ايميل شما و غيره کنند.
اگر شما اين صفحات خودتان را مي نويسيد من برخي از اخبار بزرگ و برخي از خبر بد براي شما دارم.
خبر خوب اين است شما مي توانيد نرخ تبديل خود را به صدها ] يا هزاران] درصد، با استخدام يک نويسنده حرفه اي براي ارسال درست صفحات، بازاريابي خود را بهبود بخشيد.
خبر بد اين است که شما ممکن است شانس فروش از دست رفته و يا سوالات مشتري را از دست بدهيد هر روز که شما به تاخير بياندازد.
اگر سايت بازديد کننده دارد اما تعداد بسيار کمي تبديل به مشتريان و يا مشتريان مي شوند پاسخ ساده است با استخدام يک بازارياب حرفه اي ثابت مشکل حل مي شود.

3. آيا شما فروش، فروش و فروش را در وب سايت يا وبلاگ خود قرار داده ايد؟


اگر شما آن را انجام داده ايد به طور جدي متوقف کند.
به همين دليل اگر وب سايت شما تا حد زيادي فقط به فروش تکيه دارد مردم آن را به عنوان يکي تبليغات بزرگ براي کسب و کار شما در نظر خواهند گرفت و مردم تبليغات را دوست ندارد!
در عوض، از وب سايت خود براي ايجاد اعتماد استفاده کنيد از آن براي ارائه آموزش مربوط به خدمات و يا محصولات خود استفاده کنيد استفاده از وب سايت موقعيت شما را به عنوان يک متخصص معتبر براي به نمايش گذاشتن تخصص و تجربه شما معرفي مي کند.
لينک هايي براي خدمات رايگان به صفحات و يا پست هاي وبلاگ که اطلاعات مفيد دارند قرار دهيد اگر سايت شما تا حد زيادي فقط فروش شما را معرفي مي کند مردم وب سايت شما را ترک خواهند کرد.