ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه

چرا بازاریابی با ایمیل سود بیشتری از انواع دیگر بازاریابی سنتی دارد؟

تبلیغ با روش های دستی و سنتی مانند سفارش چاپ آگهی و دادن برگه های تبلیغاتی به افراد در خیابان و یا چسباندن بر روی دیوار منازل و انداختن در داخل اتومبیل خود نوعی ضد تبلیغ است و موجب فرار و نفرت مشتری می شود ولی در ارسال ایمیل انبوه از پنل ایمیل مارکتینگ از فضای مجازی استفاده می شود و نیازی به چاب برگه آگهی و صرف هزینه های چاپ و نصب را ندارد. و شما می توانید هر تعداد ایمیل را ارسال نمایید در ارسال ایمیل انبوه با ایمیل و یا نامه های الکترونیکی برای ارتباط تجاری و یا تبلیغاتی استفاده می شود و در صورتی که هدفمند ارسال شود هر ایمیلی که به یک مشتری هدف می رسد خود می تواند نوعی از ارسال ایمیل انبوه باشد.

در این روش ارسال ایمیل شما می توانید ایمیل ها را برای گروه هدف خود ارسال کنید مثلا اگر شما در زمینه چاقی و لاغری کار می کنید می توانید ایمیل را برای تمام افراد چاق و یا لاغر ارسال کنید و آنها را با کسب و کار خود آشنا کنید. و یا اگر شما یک طراح دکوراسیون داخلی هستید می توانید با ارسال ایمیل شغل خود و کارهای خود را به گروه هدف معرفی کنید.

از آنجا که ارسال ایمیل نیاز به زمان کمتری برای ایجاد و ارسال نسبت به روش های بازاریابی و تبلیغات دیگر دارد، شما می توانید بیشتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. به جای ارسال بروشور و یا کاتالوگ تنها یک بار در ماه، شما به راحتی می توانید ارسال ایمیل را یک بار در هفته انجام دهید ومشتریان خود را با خبر کنید لذا شما می توانید از طریق بازاریابی ایمیل، با مشتریان در هفته و یا حتی روزانه ارتباط برقرار کنید.

بازاریابی با پست الکترونیک باهزینه های سربار بسیار کم انجام می شود و شما به کارمندان، طراحان و یا تحلیلگران بازاریابی نیاز ندارید. شما لازم نیست که برای چاپ، هزینه های پستی، خطوط تلفن و یا تبلیغات هزینه پرداخت کنید. در واقع، خدمات بازاریابی ایمیل، با استفاده از قالب های حرفه ای از پیش طراحی شده، انجام می شود که شما می توانید فقط  نسبت به نیازهای خود آن را تغییر داده و ارسال کنید.

این روزها همه ما در حال تلاش برای بهبود محیط زیست هستیم هنگامی که شما بازاریابی ایمیل و برقراری ارتباط با مشتریان اصلی خود را بهینه سازی کنید شما مستقیم با مصرف کننده و یا با روش مستقیم کسب و کار خود را معرفی می کنید و شما به نجات سیاره با کاهش قطع تعداد درختان برای کاغذ های چاپ کمک می کنید.

مزایای ارسال ایمیل انبوه در یک نگاه :

ارسال ایمیل به گروه هدف انجام می شود.

ارسال ایمیل انبوه برای گروه هدف سبب ترویج کسب وکار و رونق آن می شود

ارسال ایمیل انبوه سبب افزایش نرخ تبدیل و ارزش طول عمر مشتری می شود

بازاریابی ایمیل انبوه چشم انداز و بسیار ارزانتر از روشهای تبلیغاتی دیگر است

در ارسال ایمیل انبوه با روش پنل ایمیل مارکتینگ ایمیل ها اسپم نشده و همگی به مقصد می رسد.

با پنل ارسال ایمیل انبوه ایمیل مارکتینک شما محدودیتی در ارسال تعداد ایمیل خود ندارید.

ارتباط مستقیم با مشتری خود به صورت ایمیل